Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Main Menu

Linki

herb milicza

Gmina Milicz

orkiestra deta

DK 2017 button

wiatrak kozlak

 

 

 

23 kwietnia w Ośrodku Kultury w Miliczu odbył się XIX Konkurs Pianistyczny im. Zygmunta Franasa w dwóch kategoriach: klasy starsze i klasy młodsze. Swoje umiejętności zaprezentowało 25 wykonawców. Chwilkę trwała obróbka materiału video jednak opłaciło się trochę cierpliwości i pracy gdyż teraz można oglądnąć wszystkie wasze występy w jednej galerii. Zapraszamy serdecznie.

 

Dominik Migaj Hanna Smereka Jagoda Lipińska
Julia Niemiec Julia Śledzianowska Karolina Kowalska
Karolina Tarka  Magdalena Bunalska Małgorzata Walniczek
Maria Grzegorczyk Olivia Rząsa Tomasz Kozakiewicz
Wiktoria Kaczmarek Aleksander Szlęzak Aleksandra Frosztęga
Emilia Rzeszutek Gracjan Łacinik Kinga Sadowska
Krzysztof Kaczmarek Łukasz Salecki Maja Bogacka
Marta Drozdowska Michał Wiertelak Piotr Gerc
  Zuzanna Frosztęga  

animrumru

12 kwietnia w Ośrodku Kultury w Miliczu odbył się już po raz 11 „Konkurs Poezji Śpiewanej im. Agnieszki Osieckiej”. Organizatorami konkursu była Biblioteka Publiczna w Miliczu wraz z Ośrodkiem Kultury. Przed publicznością wystąpiło ponad 20 wykonawców oraz dwa chóry młodzieżowe. Zapraszamy do krótkiego wywiadu z dyrektor Biblioteki Publicznej w Miliczu, Marleną Grodzińską.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów batumi_khorumi oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Niezwykle kolorowy, dynamiczny, energetyczny i bardzo rytmiczny występ zespołów z Gruzji - Batumi oraz Khorumi - w auli I LO w Miliczu. Publiczność żywiołowo i entuzjastycznie reagowała na występy wokalne a także taniec, połączony z figurami akrobatycznymi. Szczególnie ciepło przyjęto zaśpiewane po polsku - Batumi... Występ zorganizowany został dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu, Ośrodkowi Kultury i Sztuki we Wrocławiu oraz Ośrodkowi Kultury w Miliczu. Patronat nad występem objęli marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski oraz burmistrz Milicza Piotr Lech.

 

{gallery}batumi_khorumi{/gallery}