Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Main Menu

Linki

herb milicza

Gmina Milicz

orkiestra deta

DK 2017 button

wiatrak kozlak

 

 

 

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów sulow/2017/zajecia_plastyczne oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Już po raz trzeci w filii Ośrodka Kultury w Sułowie, odbyły się zajęcia plastyczne prowadzone przez Grażynę Kolano. Zaprosiliśmy chętne i kreatywne dzieci do zabawy w plecenia koszyczka. Bez szukania prawdziwej wikliny, a przy okazji czyszcząc dom ze stosów starych gazet powstały prawdziwe cuda. Gazetowa wiklina wbrew pozorom jest dość wytrzymała i z powodzeniem może zastąpić naturalną. Dodatkowo, dobrze wypleciona i odpowiednio pomalowana jest trudna do odróżnienia od tej prawdziwej. A efekty oceńcie sami.

Drugie spotkanie dzieci spędziły na nauce quilingu. Jest to bardzo wdzięczna technika plastyczna, polegająca na zwijaniu pasków papieru na przyrząd przypominający stalówkę pióra, igłę. My spryciarze daliśmy radę bez tych przyrządów. Poskręcane, posklejane, a jakie buzie roześmiane! W ten sposób powstały nasze kartki wielkanocne.

Trzecie spotkanie to były wyjątkowo pracochłonne zajęcia! Wykazaliśmy się dużą dozą cierpliwości próbując stworzyć nasze malutkie wycinanki łowickie. Dzieła będą zdobiły stoły wielkanocne oraz koszyczki ze święconką. Jak zwykle roześmianej ekipie było mało. Co za niespożyte pokłady energii!

{gallery}sulow/2017/zajecia_plastyczne{/gallery}