Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Main Menu

Linki

herb milicza

Gmina Milicz

orkiestra deta

DK 2017 button

wiatrak kozlak

 

 

 

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów sulow/2017/dzien_kobiet oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

8 marca o godz.18.00 w Ośrodku Kultury w Sułowie odbył się koncert pt. "Z miłości do Kobiet" w wykonaniu Grupy Rozrywkowej Polifonia. W koncercie wzięło udział około 130 Pań z Sułowa i okolic. Każda z pań na wejściu została przywitana przez strażaków z sułowskiej OSP, którzy wręczali paniom piękne róże i cukierek z losem.

Podczas koncertu losowane były upominki, m.in.filiżanki, wazoniki, świeczki itp.
Akompaniament: Tadeusz Kuśnierz - fortepian, Piotr Kuśnierz - perkusja, Tomasz Kolbuszewski - skrzypce, Miron Komorowski - gitara klasyczna, Andrzej Słowiński - nagłośnienie.
Wystąpili: Andrzej Stanaszek, Jacek Kowalski, Krzysztof Góral, Eugeniusz Papież, Mariola Góral, Elżbieta Brozik, Jadwiga Janczura, Aleksandra Wasilewska, Barbara Czerwińska, Wiesława Goczling. Piękne róże dla wszystkich pań ufundowała firma ART ZBYT z Milicza. Organizatorem koncertu był Ośrodek Kultury w Miliczu filia w Sułowie. Podczas koncertu odbyła się zbiórka datków do puszek na leczenie Alana Dobrowolskiego.

{gallery}sulow/2017/dzien_kobiet{/gallery}