Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Main Menu

Linki

herb milicza

Gmina Milicz

orkiestra deta

DK 2017 button

wiatrak kozlak

 

 

 

plakat dozynkowy net

Regulamin do pobrania

Dziś wesoła gromadka odwiedziła Zagrodę Pszczółki Przyjaciółki w Katarzynowie. Kolejny punkt wycieczkowy z naszej listy zaliczony! Poznaliśmy pracę pszczelarza od podszewki i zrobiliśmy własnoręcznie świece z wosku. Pogoda dopisała, humory również. Za tydzień plener malarski i przejażdżka bryczkami malowniczą groblą. Cykl wycieczek został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu Gminy Milicz.

Po raz dwunasty spotkaliśmy się na Święcie Lasu w Piękocinie. Udało się je zorganizować przede wszystkim dzięki zaangażowaniu Rady Sołeckiej. Zapraszamy na krótką fotorelację z wczorajszej imprezy.

6 lipca ponad 40-osobowa grupa dzieci i opiekunów z Donbasu na Ukrainie, gdzie obecnie trwają walki pomiędzy prorosyjskimi rebeliantami a armią ukraińską, przyjechała do Prusic. Na zaproszenie burmistrza Piotra Lecha dzieci przyjechały na jeden dzień do Milicza. Spędziły u nas czas na poznawaniu naszych okolic i spływie kajakowym Baryczą z Nowego Zamku do tamy w Sławoszowicach. Na zakończenie pracownicy OKM i IT zorganizowali ognisko przy stanicy wędkarskiej. Dziękujemy w tym miejscu władzom koła PZW za udostępnienie miejsca oraz Zakładowi Usług Komunalnych za dostarczenie drewna na ognisko.